Töörühma uus juht on Kadri Leetmaa

Järgmised kaks aastat on rände-ja linnauuringute töörühma juhiks inimgeograafia vanemteadur Kadri Leetmaa.

foto LeetmaaKadri on töörühma liige alates 2005. aastast, kui alustas siin doktoriõpinguid. Praeguseks on Kadri olnud juhendajaks paljudele üliõpilastele ja hilisematele kolleegidele. Kadri soovib hoida töörühma kõrget akadeemilist taset ning suurendada nähtavust maailma ja Eesti kontekstis.

Töörühma eelmine juht 2016-2018, Daniel B. Hess lõpetas edukalt oma kaks aastat kestnud uurimistöö Eestis ning naases tagasi kodumaale. Tema karjäär jätkub Ameerikas Buffalo Ülikooli linna- ja regionaalplaneerimise õppetooli juhina. jätkub ka Danieli koostöö meie töörühma ning Tartu Ülikooli geograafia osakonnaga.